neljapäev, 5. november 2015

Päev suures kanjonis
Rääkisin teile 2 nädalat tagasi, et lähen Ameerikasse. Lõpuks täitsin oma suurima unistuse koos oma kallite sõpradega. Ma käisin küll paljudes kohtades, kuid kõige meeldejäävam oli päev Suures Kanjonis.

Reis algas loomulikult saabumisega New Yorgi hiiglaslikku lennujaama. Me ei viitnud aega ning hakkasime kohe sõitma mööda idarannikut Floridasse. Jõudnud Miamisse, tegime me päevase pausi ning nautisime mõnusat Miami Beachi. Mõnulenud päeva põletava päikse all, lendasime Las  Vegas-sse ööelu jälgima. Me olime seal 2 päeva,.võib-olla, et hoopis 3. Kui ööelu jälgimise olime lõpetanud, liikusime Suure Kanjoni poole.

Ilm kanjonis oli kuum. Isegi lühikeste riietega oli palav olla ja meie kahjuks tahtsime just sel päeval kanjonis ka natuke ringi matkata, ehk meil olid suured matkakotid kaasas. Kui me olime juba paar tunnikest kanjoni ümbruses pilte teinud ja jalutanud, leidsime me koera, kelle otsustasime peale pikka vaidlust enda hoolde võtta.

Nagu ikka, vastu õhtut läks õhk jahedamaks. Leidnud hea koha, kuhu telkima jääda, vaatasime ringi ning  nägime imeilusat päikseloojangut, mis ei kao mu silmapildist mitte kunagi. Ma loomulikult tegin sellest ka pilti.

Kahjuks lahkusime sealt kaks ööd hiljem, kuigi oleks tahtnud seal veel olla. Kuid vähemalt läksime veel edasi unistuste maale teisi asju avastama.

Ma südamest soovitan ka teil, kallid lugejad, minna Ameerikat avastama koos mõne oma sõbraga.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar