teisipäev, 10. november 2015

Mees paadis


Pildiotsingu fat guy tulemus

S.S Fat Guy elas oma pisikeses paadis, kus talle meeldis oma võileiba süüa ja ilma avastada. 

Ükskord läks S.S Fat Guy oma punase ja pisikese paadiga, peas mereröövli moodi rätik ja ees päikeseprillid, merele seilama. Mehel oli alati kaasas oma ustav võileib.

Päikesetõusul otsustas ta, et minna hoopis Indiasse ja osta sealt omale vürtse. Mees võttis oma ustava võileiva ja läks paadiga India poole. Teekonnal möllasid suured ja vihased lained, mis põhjustasid   mehe suure vererõhu tõusu. Teekonnal mees ei läinud kunagi näljaseks ja januseks, sellepärast et ta sõi võluvõileiba mis talle andis Herculase edasiminemis+jõu. Teekonnal võitles ta kannipaalidega (kannibalidega), suurte mereröövlilaevadega ja merineitsidega, kes tahtsid temale halba . 

Mees peale pikki kuid merel nägi lõpuks maad, hõikas ta rõõmust. Mandril polnud näha kedagi ja veel vähem vürtse müüvaid kaupmehi. Seikleja, pikast reisist väsinud, hakkas ehitama omale majakest.
TÜHIK
Majast sai tänav, tänavast küla ja külast sai linn. Mees tegi kogu linna saarele üksi ja kiitis end selleüle. Kord tulid saarele laevad, kus peal oli mees nimega Kristoffer Kolumbus. Tuli välja, et S:S Fat Guy seilas vales suunas ja OLI otse Ameerikasse end aerutanud.

Kui mees eksinud pole, siis leidis ta India üles ja sööb oma võileiba. - SEE LAUSE ON KÜLL TÄIESTI TEEMAST VÄLJAS.                                                                                     

1 kommentaar:

 1. Kirjavahemärkide ees ei käi tühik.

  Lausetäiend eraldatakse komadega: "Mees, peale pikki kuid merel, nägi lõpuks maad", arvan, et oleks parem kirjutada siis juba niimoodi. "Mees peale pikki kuid merel nägi lõpuks maad, hõikas ta rõõmust," kõlab kuidagi segaselt. Teine moodus kuidas seda lauset muuta on: "Kui mees peale pikki kuid merel olles nägi lõpuks maad, hõikas ta rõõmust." "Hõiskas rõõmust," kõlaks paremini.

  "Seikleja, pikast reisist väsinud, hakkas ehitama omale majakest." (Lausetäiend)

  "Kiitis end selle eest." (Parandus)

  Ülejäänud parandused leiad enda gmail-ist, sest tegin need juba eelmises kirjanduse tunnis ära.

  Iseenesest on jutt on väga hea ning naljakas. Mulle meeldis kõige rohkem see kuidas sa selle võluvõileiva väljamõtlesid. Ma usun, et sa tuleksid igast olukorrast enda juttudega välja.

  VastaKustuta